Code Product: 000149229

Cacao Calleb Gocc Ex Dark 2.5k

2.5 Kg

74.55 €

29.82 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cacao Calleb Gocc Ex Dark 2.5k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente Nocciola

Ritter Sport Special Nuts Fondente con Nocciole Intere 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Ciocc Zaini Tav Emil Fond Kg1

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 1000 g

23.35 €

23.35 € per kg

Add

Best Seller

Cioc Perug Nero Arancia 85g

PERUGINA NERO Fondente Extra Arancia Tavoletta Cioccolato Fondente 85g

4.40 €

51.77 € per kg

Add

Ferrero cacao amaro gr.75

Ferrero Cacao Amaro 75 g

1.89 €

2.52 € per kg

Add

Best Seller

Lindt Excellence Cacao 70%

Lindt Excellence Tavoletta Cioccolato Fondente 70% 100 g

3.59 €

35.90 € per kg

Add

Gocce Di Cioccolato 125 Gr

PANEANGELI decora con Gocce di cioccolato 125 g

3.69 €

29.52 € per kg

Add
Show categories