Code Product: 000121463

Yogurt Bianco Dolce Mila Kg 5

Mila Yogurt bianco dolce 5 kg

14.54 €

2.91 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Mila
  • Product: Yogurt Bianco Dolce Mila Kg 5
  • Ingredients: Yogurt (latte intero, fermenti lattici vivi)
    Zucchero 2%

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Yogurt Bayerland Naturale 5kg

Bayernland Yogurt mild bianco 5 kg

20.64 €

4.13 € per litre

Add

Yogurt Danone Danacol Fragola 4X100Gr

Danacol Fragola 4 x 100 g

3.59 €

8.98 € per kg

Add
Sardinian products

Yogurt Arborea Ayo Magro 140Gr

Arborea Ayo Yogurt Ricco di Proteine Zero% Grassi 140 g

1.29 €

9.22 € per kg

Add

Yogurt Muller Mix Nocciole Cioccolato 150Gr

müller Mix Yogurt Bianco Più Nocciole e Cioccolato 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add

Yogurt da bere Multfrutti Alpli 500g

alplì Yogurt da Bere Multifrutti 500 g

1.15 €

2.30 € per kg

Add

Best Seller

Sardinian products

Yogurt Arborea AD Bianco Naturale 2X125Gr

Arborea Ad Alta digeribilità Yogurt Bianco Senza Lattosio zero grassi 2 x 125 g

1.45 €

9.67 € per kg

Add
Show categories