Code Product: 000504552

Yogurt Muller Crema Bianco 500gr

müller Bianco Crema di Yogurt 500 g

2.25 €

4.50 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Müller
  • Product: Senza glutine No conservanti aggiunti
  • Ingredients: Yogurt
    Zucchero (4,9%)
    Zucchero d'uva (0,2%)
    Aroma naturale
    SENZA GLUTINE

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Danone Activia Bianco

Activia Naturale 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt muller mix pistacchio mandorle 150gr

müller Mix l'Irresistibile Yogurt al Pistacchio Più Mandorle Croccanti 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Danone Activia Bianco 0% Grassi

ACTIVIA Yogurt Bianco Naturale 0% grassi con Probiotico Bifidus, 4x125g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Nestle Fruttolo Fragola Pera Banana 6X50Gr

NESTLÉ FRUTTOLO Fragola e Banana - Mela e Pera - Pesca e Albicocca 6 x 50 g

2.55 €

8.50 € per kg

Add

Muller Yogurt Mix Cocco Cioccolato 150Gr

müller Mix Yogurt al Cocco Più Palline al Cioccolato 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add
Show categories