Code Product: 000105791

Yogurt Bayerland Frutta Assortita 125Gr

0.13 Kg

0.61 €

4.91 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yogurt Bayerland Frutta Assortita 125Gr.
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Arborea Yogurt Magro 2x125Gr

Arborea Yogurt Zero Grassi Bianco 2 x 125 g

1.31 €

5.25 € per kg

Add

Muller Yogurt Mix Cocco Cioccolato 150Gr

müller Mix Yogurt al Cocco Più Palline al Cioccolato 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add

Yog Danone Activ 0 Bi-ce 4x125

Activia 0% Grassi Bianco cereali 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt Fage 0% Grassi Fragola 150Gr

Yogurt magro alla fragola

2.05 €

13.67 € per kg

Add

Yogurt Vipiteno Intero Bianco 2x125Gr

Sterzing Vipiteno Yogurt intero Bianco 2 x 125 g

1.09 €

4.36 € per kg

Add

Best Seller

Danone Hipro Caramello 200gr

HiPRO Pudding 20g Proteine Gusto Caramello 200 g

2.35 €

11.74 € per kg

Add
Show categories