Code Product: 000460110

Yog Activia Drink Cer Frag 270

0.27 Kg

1.39 €

5.15 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Yog Activia Drink Cer Frag 270
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Yog Danone Activ Per-cer 4x125

Activia Fibre Pera cereali 4 x 125 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Yogurt Intero Ciliegia Frullata 2x125gr

Arborea Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità Ciliegia Frullata 2 x 125 g

1.39 €

5.57 € per kg

Add

Best Seller

Sardinian products

Yogurt Arborea AD Bianco Naturale 2X125Gr

Arborea Ad Alta digeribilità Yogurt Bianco Senza Lattosio zero grassi 2 x 125 g

1.45 €

9.67 € per kg

Add

Muller Yogurt Mix Anelli Di Cioccolato 150Gr

müller Mix Yogurt Bianco Più Anelli al Cioccolato 150 g

1.05 €

7.01 € per kg

Add

Best Seller

Yogurt Fage Total 2% Bianco 150gr

Yogurt Greco Fage Total 2% Grassi 150 g

1.50 €

9.99 € per kg

Add
Sardinian products

Yogurt Arborea Goloso Stracciatella

Arborea Yogurt Intero da Latte di Alta Qualità Stracciatella 2 x 125 g

1.39 €

5.57 € per kg

Add
Show categories