Code Product: 000420369

Det Dixan Polvere Class 40 Mis

2.38 Kg

51.60 €

5.42 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Det Dixan Polvere Class 40 Mis
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vanish Rosa Polvere 500gr

Vanish Oxi Action Polvere rosa Smacchiatore bucato 500g

5.49 €

10.98 € per kg

Add

Best Seller

Fabuloso Ammorbidente Concentrato Magnolia Lavanda 1,25Lt

Fabuloso ammorbidente concentrato profumato Magnolia 1,25 L

3.49 €

2.79 € per kg

Add

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Coccolino Aria Primavera 3+1lt

Coccolino Ammorbidente Aria di Primavera 3 Litri

5.89 €

1.48 € per litre

Add

Best Seller

Napisan Liquido Pmc 1lt

Napisan Additivo Liquido Disinfettante Classico 1 L

5.35 €

5.36 € per litre

Add

Ammor Deox Conc Van/arga 660ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Vaniglia e Argan, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per litre

Add
Show categories