Code Product: 000210596

Vino Valpolicella Ripasso 75cl

0.75 Lt

20.21 €

26.95 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Valpolicella Ripasso 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Argiolas Is Solinas 3lt

3 Lt

100.83 €

33.61 € per litre

Add

Vino Dorgali Bardia S-solf 75c

0.75 Lt

7.99 €

10.65 € per litre

Add

Bordeaux Rouge Rothschild 75cl

0.75 Lt

12.39 €

16.52 € per litre

Add

Vino Orgosolo Locoe 75cl Igt

0.75 Lt

16.33 €

21.78 € per litre

Add

Vino Cherchi Luzzana Cl 75

0.75 Lt

18.90 €

25.21 € per litre

Add

Vino Antinori Peppoli Chianti

Marchesi Antinori Pèppoli Chianti Classico DOCG

17.90 €

23.86 € per litre

Add
Show categories