Code Product: 000210090

Vino Siddura Spera Verm.docg

Siddùra Spèra Vermentino di Gallura DOCG 750 ml

14.50 €

19.34 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Siddùra
  • Product: Spèra Vermentino di Gallura DOCG, vino bianco italiano. Vermentino di Gallura Denominazione di Origine Controllata e Garantita
  • Ingredients: Contiene solfiti

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino F.lli Puddu Pro Vois 75cl

0.75 Lt

34.90 €

46.53 € per litre

Add

Spum Blanquette Guinot 75 Cl

0.75 Lt

17.15 €

22.88 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Cannonau Nepente di Oliena Doc

0.75 Lt

10.90 €

14.53 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Turriga Argiolas

0.75 Lt

89.90 €

119.87 € per litre

Add

Vino S.&m.angh.ruiu 75cl

0.75 Lt

39.90 €

53.20 € per litre

Add

Vino Rosso Barolo Ceretto 75cl

0.75 Lt

56.77 €

75.69 € per litre

Add
Show categories