Code Product: 000209275

Vino Sedilesu Ballu Tundu 75cl

0.75 Lt

32.23 €

42.98 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Sedilesu Ballu Tundu 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Sardinian products

Vino Mogoro Nero Cannonau

0.75 Lt

6.79 €

9.05 € per litre

Add

Vino Mesa Buio Carignano 1.5lt

1.5 Lt

29.90 €

19.93 € per litre

Add

Vino Fradiles Bagadiu Igt 75

0.75 Lt

19.93 €

26.57 € per litre

Add

Vino S.m.a. P.bianco A.adige75

St Michael Eppan Pinot Bianco Alto Adige DOC 750 ml

14.82 €

19.76 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Bantu Cannonau Doc 75Cl

0.75 Lt

7.40 €

9.87 € per litre

Add

Vino Puggioni Mamuthone 750 Ml

Cantina Giampietro Puggioni Mamuthone Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

12.69 €

16.92 € per litre

Add
Show categories