Code Product: 000209451

Vino Santadi Rocca Rubia 1.5lt

1.5 Lt

59.00 €

39.33 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Santadi Rocca Rubia 1.5lt
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Antinori Prunotto Barol75

Prunotto Barolo 750 ml

49.61 €

66.15 € per litre

Add

Vino Indolente Bia Asinar 75cl

0.75 Lt

12.99 €

17.32 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Rosso

2 Lt

6.79 €

3.39 € per litre

Add

Vino Frescob.brunello C.gioc75

0.75 Lt

40.22 €

53.62 € per litre

Add

Vino S.&m.angh.ruiu 75cl

0.75 Lt

39.90 €

53.20 € per litre

Add

Vino Santadi Rocca Rubia 3 Lt

3 Lt

81.08 €

27.02 € per litre

Add
Show categories