Code Product: 000205264

Vino Pala Soprasole Verment 75

0.75 Lt

79.25 €

17.62 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Pala Soprasole Verment 75
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Sedilesu Mamuthone 1.5lt

1.5 Lt

45.59 €

30.39 € per litre

Add

Vino Monti Oro Funtanaliras 75

0.75 Lt

14.50 €

19.34 € per litre

Add

Vino Antinori Santa Cr Ros Igt

Santa Cristina Toscana IGT 750 ml

7.99 €

10.65 € per litre

Add

Vino Tani Taerr Verm Docg 75cl

0.75 Lt

17.56 €

23.41 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Contini Inu Cannonau Riserva

0.75 Lt

12.63 €

16.84 € per litre

Add

Vino Jerzu Cannon 13.5doc 75cl

0.75 Lt

6.99 €

9.32 € per litre

Add
Show categories