Code Product: 000206520

Vino Liscia Rene Cann Ros 75cl

0.75 Lt

23.24 €

30.99 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Liscia Rene Cann Ros 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Monti Oro S'eleme Verm 75

0.75 Lt

10.60 €

14.14 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Mogoro Nero Cannonau

0.75 Lt

6.79 €

9.05 € per litre

Add

Vino Antinori Docg Riserva 75c

Marchesi Antinori Villa Antinori Chianti Classico DOCG 750 ml

33.74 €

44.99 € per litre

Add

Vino Puggioni Lakana 750 Ml

Cantina Giampietro Puggioni Lakana Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

14.90 €

19.86 € per litre

Add

Vino Audarya Vermentino 75 Cl

0.75 Lt

9.99 €

13.32 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Bantu Cannonau Doc 75Cl

0.75 Lt

7.40 €

9.87 € per litre

Add
Show categories