Code Product: 000210632

Vino La Scolca Rosa Chiara 75c

0.75 Lt

13.90 €

18.53 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino La Scolca Rosa Chiara 75c
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Santadi Rocca Rubia 3 Lt

3 Lt

81.08 €

27.02 € per litre

Add

Vino Audarya Nuragus 75 Cl

0.75 Lt

12.20 €

16.26 € per litre

Add

Vino S.&m.march Villamar 1.5lt

1.5 Lt

79.90 €

53.27 € per litre

Add

Vino Montisci Barrosu 75cl

0.75 Lt

57.40 €

76.54 € per litre

Add

Best Seller

Vino Trexen Tanca S Cann 75doc

0.75 Lt

3.79 €

5.05 € per litre

Add

Vino Sur Sciala Ver Docg 1.5lt

1.5 Lt

60.24 €

40.16 € per litre

Add
Show categories