Code Product: 000209668

Vino Freschello Rosso

freschello Rosso Vivo 0,75 l

2.99 €

3.99 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Freschello
  • Product: Rosso Vivo, vino rosso italiano. Freschello è un vino profumato, naturalmente leggero, garantito da una filiera corta e controllata, prodotto con sapienza e amore solo con uve italiane per portare ogni giorno la gioia sulle vostre tavole.
  • Ingredients: Contiene solfiti

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Argiolas Iselis Rosso Mag

1.5 Lt

54.59 €

36.39 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Rosso Rocca Rubia Santadi

0.75 Lt

16.99 €

22.66 € per litre

Add

Vino Contini Inu Magnum

1.5 Lt

41.13 €

27.43 € per litre

Add

Vino Mandro Kent'ann Gold 75cl

Cantina del Mandrolisai Kent'Annos Gold Sardegna Mandrolisai D.O.C. Rosso Superiore 750 ml

26.36 €

35.15 € per litre

Add

Vino S.m.a. Muller Thurgau 75c

St Michael Eppan Müller Thurgau Alto Adige DOC 750 ml

13.64 €

18.19 € per litre

Add

Vino S.m.a. Pin Ner S Vale 75c

St Michael Eppan Sanct Valentin Riserva Pinot Noir Alto Adige DOC 750 ml

47.99 €

63.98 € per litre

Add
Show categories