Code Product: 000205624

Vino Fiorentino Taurasi 75cl

0.75 Lt

41.56 €

55.41 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Fiorentino Taurasi 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Puggioni Isula Cannonau

Cantina Giampietro Puggioni Isula Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

8.99 €

11.99 € per litre

Add

Vino Antinori Peppoli Chianti

Marchesi Antinori Pèppoli Chianti Classico DOCG

17.90 €

23.86 € per litre

Add

Vin Santo Ant S.cris Doc 50 Cl

Santa Cristina Vin Santo Valdichiana Toscana DOC 375 ml

18.92 €

37.83 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Argiolas Perdera

0.75 Lt

8.49 €

11.32 € per litre

Add

Vino Argiolas Costera 1,5 Legn

1.5 Lt

29.90 €

19.93 € per litre

Add

Vino Hassan Asinara 75cl

0.75 Lt

35.03 €

46.70 € per litre

Add
Show categories