Code Product: 000205619

Vino Dami. Barolo Chinat 50 Cl

0.5 Lt

39.90 €

79.80 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Dami. Barolo Chinat 50 Cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Monti Rosso.5lt

5 Lt

18.87 €

3.77 € per litre

Add

Vino Siddura Fola Cann Doc 75c

0.75 Lt

24.99 €

33.32 € per litre

Add

Vino Frescob.vecchie Viti 75cl

0.75 Lt

22.25 €

29.67 € per litre

Add

Vino Argiolas Meri'75cl

0.75 Lt

10.99 €

14.65 € per litre

Add

Vino Sella&Mosca La Palma Bag Rosso 5lt

5 Lt

14.99 €

3.00 € per litre

Add

Vino sella & mosca terre rare carignano

Sella & Mosca Terre Rare Carignano del Sulcis DOC 750 ml

8.99 €

11.99 € per litre

Add
Show categories