Code Product: 000210586

Vino Chateau Minuty M Rose 75c

0.75 Lt

23.90 €

31.87 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Chateau Minuty M Rose 75c
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Santadi Rocca Rubia 375 Ml

0.38 Lt

8.99 €

23.97 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Rosso Amabile

2 Lt

6.99 €

3.50 € per litre

Add

Vino S.&m.march Villamar 1.5lt

1.5 Lt

79.90 €

53.27 € per litre

Add

Vino Audarya Nuracada 75 Cl

0.75 Lt

24.90 €

33.20 € per litre

Add

Vino S.m.a. Sauvign S Vale 75c

St. Michael Eppan Sanct Valentin Sauvignon Südtirol Alto Adige DOC 750 ml

37.75 €

50.34 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Cannonau Nepente di Oliena Doc

0.75 Lt

10.90 €

14.53 € per litre

Add
Show categories