Code Product: 000209461

Vino Castiad Bag Box Bian 20lt

20 Lt

50.81 €

2.54 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Castiad Bag Box Bian 20lt
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Argiolas Meri'75cl

0.75 Lt

10.99 €

14.65 € per litre

Add

Vino Monti Oro Funtanaliras 75

0.75 Lt

14.50 €

19.34 € per litre

Add

Best Seller

Spum Pros Mionett Vald Docg 75

Mionetto Prestige Collection Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Extra Dry 750 ml

10.90 €

14.53 € per litre

Add

Vernaccia 'carta' Doc 75cl

Silvio Carta Vernaccia di Oristano DOC Riserva 750 ml

13.29 €

17.71 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Assajè Capichera

0.75 Lt

36.90 €

49.20 € per litre

Add

Vin Santo Ant S.cris Doc 50 Cl

Santa Cristina Vin Santo Valdichiana Toscana DOC 375 ml

18.92 €

37.83 € per litre

Add
Show categories