Code Product: 000210093

Vino Calasetta Vermentino Doc 75cl

Vermentino

10.09 €

13.46 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Calasetta
  • Product: Vino Calas Vermentino Doc 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Vermentino La Palma Aragosta

0.75 Lt

6.49 €

8.65 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Branu Surrau

0.75 Lt

12.99 €

17.32 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Vermentino Capichera

0.75 Lt

35.90 €

47.86 € per litre

Add

Vino Jermann Pinot Grigio 75cl

0.75 Lt

24.90 €

33.20 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Giogantinu Bianco

Giogantinu Vino Bianco 5l

15.69 €

3.14 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Terre Bianche Cuvèe 161 Torbato

0.75 Lt

15.45 €

20.61 € per litre

Add
Show categories