Code Product: 000210624

Vino Borgogna P Noir Jadot 75c

0.75 Lt

31.53 €

42.04 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Borgogna P Noir Jadot 75c
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Dorgali Bardia S-solf 75c

0.75 Lt

7.99 €

10.65 € per litre

Add

Vino Parpi Verm Ala Blanca 75c

0.75 Lt

11.09 €

14.79 € per litre

Add

Vino Blange Langhe Arneis 75cl

0.75 Lt

22.38 €

29.84 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Jerzu Rosso Dolce 5 Lt.12

5 Lt

14.99 €

3.00 € per kg

Add

Vino Arg Is Solinas Rise 75 Cl

0.75 Lt

16.49 €

21.98 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Mandrolisai Kent'Annos Superiore 75cl

Cantina del Mandrolisai Kent'Annos Sardegna Mandrolisai D.O.C. Rosso Superiore 750 ml

13.01 €

17.35 € per litre

Add
Show categories