Code Product: 000210622

Vino Borgogna Chardo Jadot 75c

0.75 Lt

36.11 €

48.15 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Borgogna Chardo Jadot 75c
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Sardinian products

Vino Sella & Mosca Cannonau

Sella & Mosca Cannounau di Sardegna DOC 750 ml

6.59 €

8.78 € per litre

Add

Bordeaux Rouge Rothschild 75cl

0.75 Lt

12.39 €

16.52 € per litre

Add

Vino Carignano C/isola 75 Cl

0.75 Lt

5.99 €

7.99 € per litre

Add

Vino Paesello Brik 1lt Bianco

1 Lt

2.19 €

2.18 € per litre

Add

Vin Santo Ant S.cris Doc 50 Cl

Santa Cristina Vin Santo Valdichiana Toscana DOC 375 ml

18.92 €

37.83 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Rosso Sella&Mosca Capocaccia

Sella & Mosca Capocaccia Isola dei Nuraghi IGT Rosso 750 ml

4.99 €

6.65 € per litre

Add
Show categories