Code Product: 000210805

Vino Barbaresco Docg 42 75 Cl

0.75 Lt

35.29 €

47.06 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Barbaresco Docg 42 75 Cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Blange Langhe Arneis 75cl

0.75 Lt

22.38 €

29.84 € per litre

Add

Vino Santadi Rocca Rubia 1.5lt

1.5 Lt

59.00 €

39.33 € per litre

Add

Vino Argiolas Iselis Rosso 3lt

3 Lt

98.92 €

32.98 € per litre

Add

Vino Argiolas Cardanera 75cl

0.75 Lt

13.38 €

17.85 € per litre

Add

Vino Carpante Carignano 75 Cl

0.75 Lt

14.04 €

18.71 € per litre

Add

Vino Jerzu Cannon 13.5doc 75cl

0.75 Lt

6.99 €

9.32 € per litre

Add
Show categories