Code Product: 000210259

Vino Antinori Chiant T.tig Mag

1.5 Lt

88.10 €

58.73 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Antinori Chiant T.tig Mag
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Carignano C/isola 75 Cl

0.75 Lt

5.99 €

7.99 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Puggioni Mamuthone Scatola con accessori

Vino Cannonau

32.04 €

42.72 € per kg

Add

Vino Monti Oro Funtanaliras 75

0.75 Lt

14.50 €

19.34 € per litre

Add

Vino S.m.a. P.bianco A.adige75

St Michael Eppan Pinot Bianco Alto Adige DOC 750 ml

14.82 €

19.76 € per litre

Add

Vino Barrua Magnum 1.5 Lt

0.75 Lt

116.23 €

154.98 € per litre

Add

Vino Arg Is Solinas Rise 75 Cl

0.75 Lt

16.49 €

21.98 € per litre

Add
Show categories