Code Product: 000530121

Vin Tavernello Bk Lt1 Rose

1 Lt

25.08 €

2.09 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vin Tavernello Bk Lt1 Rose
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Jerzu Cannon 13.5doc 75cl

0.75 Lt

6.99 €

9.32 € per litre

Add

Vino Le Deux Anges Rose 75cl

0.75 Lt

28.50 €

38.00 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Carpante Cagnulari Igt 75

Carpante Cagnulari 75cl

14.87 €

19.83 € per litre

Add

Vino Mandro Kent'ann Doc 75cl

Cantina del Mandrolisai Kent'Annos Sardegna Mandrolisai D.O.C. Rosso 750 ml

7.99 €

10.65 € per litre

Add

Vino Puggioni Mamuthone 750 Ml

Cantina Giampietro Puggioni Mamuthone Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

12.69 €

16.92 € per litre

Add

Vino Audarya Cannonau 75 Cl

0.75 Lt

10.99 €

14.65 € per litre

Add
Show categories