Code Product: 000209630

Vernaccia Carta 2 Lt

2 Lt

115.67 €

9.64 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vernaccia Carta 2 Lt
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Bianco Fr. Tavernello 1,5

Tavernello Bianco Amabile Vino Frizzante 1,5 L

4.99 €

3.33 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Sedilesu Perda Pinta' 75c

0.75 Lt

31.31 €

41.75 € per kg

Add
Sardinian products

Vino Contini Vermentino Tyrsos 75Cl

0.75 Lt

6.29 €

8.38 € per litre

Add
Sardinian products

Vermentino Di Gallura Invidia 75 Cl

Mr. Carta 100% eco Cura Lavastoviglie al Profumo di Limone 10 x 20 g

12.90 €

17.20 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Sella&Mosca Terre Bianche

Sella & Mosca Terre Bianche Alghero Torbato DOC 750 ml

8.49 €

11.32 € per litre

Add

Vino Jermann Pinot Grigio 75cl

0.75 Lt

24.90 €

33.20 € per litre

Add
Show categories