Code Product: 000461297

Vermentino Santadi Ondas 75cl

0.75 Lt

35.34 €

7.86 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vermentino Santadi Ondas 75cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Siddura Beru Verm 75c

0.75 Lt

46.49 €

61.99 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Argiolas Perdera 375Cl

0.38 Lt

4.99 €

13.31 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Argiolas Perdera

0.75 Lt

8.49 €

11.32 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Sella & Mosca Cannonau

Sella & Mosca Cannounau di Sardegna DOC 750 ml

6.59 €

8.78 € per litre

Add

Vino S.m.a. Lagrein S Vale 75c

St Michael Eppan Sanct Valentin Riserva Lagrein Alto Adige DOC 750 ml

47.44 €

63.24 € per litre

Add

Vino Riserva Franzisca 75cl

0.75 Lt

93.87 €

125.16 € per litre

Add
Show categories