Code Product: 000119986

Sugo C/isola Funghi 190gr

0.19 Kg

2.69 €

14.16 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo C/isola Funghi 190gr
  • Ingredients: Sugo C/isola Funghi 190gr

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Antonella Passata Pomodoro Brik

Antonella Passata di Pomodoro 1000 g

1.45 €

1.45 € per kg

Add

Best Seller

Casar Polpa Pomodoro 400x3gr

Casar Polpa a Dadini 3 x 400 g

3.69 €

3.08 € per kg

Add

Pomodori Pelati Mutti 2.5kg

Mutti Pelati Mediterranei 2500 g

7.48 €

3.00 € per kg

Add

Cirio Passata Verace Bottiglia

Cirio i Classici dal 1856 Passata Verace 700 g

1.65 €

2.36 € per litre

Add

Best Seller

Pomodori Secchi 250gr

La Dispensa del Fattore Pomodori Secchi 250 g

3.69 €

14.76 € per kg

Add

Barilla Sugo Tonno

Barilla Sugo Tonno 100% Pomodoro Italiano Condimento per Pasta 400 g

3.55 €

8.88 € per kg

Add
Show categories