Code Product: 000119984

Sugo C/isola Basilico 190gr

0.19 Kg

2.49 €

13.11 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo C/isola Basilico 190gr
  • Ingredients: Sugo C/isola Basilico 190gr

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Pesto Fresco Genovese Giovanni Rana Senza Aglio 140gr

Giovanni Rana il Pesto Fresco Senz'Aglio 140 g

2.91 €

20.78 € per kg

Add

Sugo C/isola Melanzane 190gr

0.19 Kg

2.69 €

14.16 € per kg

Add

Pomod Mutti Doppio Conc 880gr

Mutti Doppio Concentrato di Pomodoro 880 g

6.80 €

7.73 € per kg

Add

Crema Champ-tartufi Greci 500g

0.4 Kg

14.87 €

37.17 € per kg

Add

Best Seller

Passata Pomodoro Casar Bottiglia 350gr

Casar Passata di Pomodoro 350 g

1.23 €

3.53 € per kg

Add

Best Seller

Casar Polpa Pomodoro Polpadoro

Casar Polpadoro Finissima 680 g

1.69 €

2.41 € per litre

Add
Show categories