Code Product: 000436921

Sugo Baril Ragu Contadina 300g

0.3 Kg

22.80 €

9.50 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Baril Ragu Contadina 300g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pesto Barilla Genov Busta 500g

Barilla for Professionals Pesto Genovese Catering Food Service 500 g

7.54 €

17.53 € per kg

Add

Passata Santa Rosa La Polposa 700Gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Polposa 700 g

1.55 €

2.22 € per kg

Add

Cirio Passata Verace Bottiglia

Cirio i Classici dal 1856 Passata Verace 700 g

1.65 €

2.36 € per litre

Add

Best Seller

Santa Rosa Pezzettoni

Santa Rosa Pomodorissimo i Pezzettoni 3 x 400 g

2.75 €

2.29 € per kg

Add
Gluten free

Barilla Sugo Arrabbiata 400gr

Barilla Sugo Arrabbiata 100% Pomodoro e Peperoncino italiani Condimento per Pasta 400g

2.29 €

5.73 € per kg

Add

Barilla Pesto Genovese Senza Aglio

Barilla Pesto alla Genovese senza Aglio Condimento e Sugo per Pasta 190 g

3.25 €

17.11 € per kg

Add
Show categories