Code Product: 000112919

Sugo Af Ragu Stori Bolog 800gr

0.8 Kg

119.24 €

24.84 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Af Ragu Stori Bolog 800gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Polpa Finissima La Fiammante Bag 2x5kg

10 Kg

21.11 €

2.11 € per kg

Add

Ragu' Di Capriolo Greci 800gr

0.8 Kg

28.71 €

35.89 € per kg

Add

Sugo C/isola Melanzane 190gr

0.19 Kg

2.69 €

14.16 € per kg

Add

Passata Mutti Pomodoro 2500gr

Mutti Passata di pomodoro 2500 g

6.70 €

2.68 € per kg

Add

Pomod Pel La Fiammante 3000ml

2.5 Kg

5.85 €

2.34 € per kg

Add

Best Seller

Sardinian products

Antonella Passata Pomodoro Bottiglia

Antonella Passata di Pomodoro 680 g

1.36 €

2.00 € per litre

Add
Show categories