Code Product: 000222125

Senape Rdg Medio/forte Vv 200g

0.2 Kg

2.59 €

12.96 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Senape Rdg Medio/forte Vv 200g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Salsa Dress Develey Erbe Ml500

Develey InsalatAmore Dressing con Erbette 500 ml

4.02 €

8.04 € per litre

Add

Ketchup Nat Twis Biffi 280gr

Biffi Ketchup 280 g

2.09 €

7.47 € per kg

Add

Salsa Di Cipolle Per Form 100g

Biffi Salsa di Cipolle per Formaggi 100 g

2.41 €

24.06 € per kg

Add

Salsa Develey Ins Erbe 230ml

Develey Dressing Tzatziki 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add

Salsa Soia Kikk Menosale 1lt

Kikkoman Soy sauce less salt 1 L

7.68 €

7.68 € per litre

Add
Show categories