Code Product: 000126660

Salsa Heinz Sweet Chili 875ml

0.88 Lt

57.11 €

10.81 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Heinz Sweet Chili 875ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ketchup Calve' Topdown 430ml

Calvè Ketchup 430ml

3.05 €

7.10 € per litre

Add

Best Seller

Ketchup Heinz Topdown 250gr

Heinz Tomato Ketchup 250 g

2.15 €

8.60 € per kg

Add

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Pate' Asdomar Spalmabile Al Salmone

Asdomar Paté Salmone 100 g

2.22 €

22.17 € per kg

Add

Offer

Kraft Maionese Tubo

Kraft mayonnaise 142 g

1.55 €

1.25 €

8.33 € per litre

Add
Show categories