Code Product: 000126657

Salsa Heinz Mango Curry 875ml

0.88 Lt

53.59 €

10.15 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Heinz Mango Curry 875ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Dress Develey Erbe Ml500

Develey InsalatAmore Dressing con Erbette 500 ml

4.02 €

8.04 € per litre

Add

Salsa Gaia Burger Twister 800g

Gaia I Love Street Food Salsa Burger 800 g

8.80 €

11.00 € per kg

Add

Best Seller

Maionese Calve'vasetto 650ml

Calvé Classica 650 ml

4.95 €

7.61 € per litre

Add

Salsa Guacamole Biffi V/v 200g

Biffi Salsa Guacamole 200 g

2.85 €

14.26 € per kg

Add

Ketchup Calve'5,5kg

5.5 Kg

24.15 €

4.39 € per kg

Add

Best Seller

Ketchup Heinz Topdown 250gr

Heinz Tomato Ketchup 250 g

2.15 €

8.60 € per kg

Add
Show categories