Code Product: 000023128

Salsa Hds Tartufata Vaso Gr580

0.58 Kg

11.38 €

19.62 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Hds Tartufata Vaso Gr580
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Salsa Gaia Burger Twister 800g

Gaia I Love Street Food Salsa Burger 800 g

8.80 €

11.00 € per kg

Add

Ketchup Develey Ml875

Develey Tomato ketchup 875 ml

5.82 €

6.66 € per litre

Add

Best Seller

Biffi Maionese Classica Tubo 150Ml

Biffi la Maionese Italiana 143 g

1.65 €

10.99 € per kg

Add

Salsa Fichi Per Form 100gr

Biffi Salsa di Fichi per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Salsa Soia Kikk Menosale 1lt

Kikkoman Soy sauce less salt 1 L

7.68 €

7.68 € per litre

Add
Show categories