Code Product: 000112959

Salsa Gourmet Hummus Erbe 215Gr

0.22 Kg

4.03 €

18.34 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Mezete, Mezete
  • Product: Salsa Gourmet Hummus Erbe 215g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Pronta Rosa dei Gusti Ciliegino 330Gr

0.33 Kg

1.49 €

4.52 € per kg

Add

Best Seller

Gran Ragu' Star 3x100 Gr

Star il mio Gran Ragù Classico 3 x 100 g

4.62 €

15.39 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Pesto Genovese

Barilla Pesto alla Genovese con Basilico Fresco Condimento e Sugo per Pasta 190 g

3.25 €

17.11 € per kg

Add

Antonella Pomodori Pelati 2.5 kg

Antonella Pomodori Pelati 2500 g

4.79 €

1.91 € per kg

Add

Barilla Sugo Tonno

Barilla Sugo Tonno 100% Pomodoro Italiano Condimento per Pasta 400 g

3.55 €

8.88 € per kg

Add

Salsa Pronta Barilla Datterini 300Gr

Barilla Salsa Pronta Datterini 100% ingredienti italiani 300g

2.51 €

8.36 € per kg

Add
Show categories