Code Product: 000145141

Salsa Cheddar Biffi Twi 800g

0.8 Kg

65.79 €

13.71 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Cheddar Biffi Twi 800g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sal Sweet Chily Develey Ml875

Develey Sweet Chili Sauce 875 ML

5.89 €

6.73 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Kraft Leggera Tubo 150Ml

Kraft legeresse 152 g

1.89 €

12.60 € per litre

Add

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Best Seller

Biffi Maionese Classica Tubo 150Ml

Biffi la Maionese Italiana 143 g

1.65 €

10.99 € per kg

Add

Salsa Tabasco Sriracha 256ml

0.26 Lt

6.99 €

26.88 € per litre

Add

Best Seller

Senape Digione Forte 215gr

Maille Dÿon Originale Senape di Digione 215 g

3.18 €

14.78 € per kg

Add
Show categories