Code Product: 000112926

Salsa Af Tartufo Bianco 500gr

0.5 Kg

235.66 €

78.55 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Af Tartufo Bianco 500gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ketchup Nature Gaia Twister950

Biffi La linea professionale Ketchup 950 g

5.88 €

6.19 € per kg

Add

Salsa Mandarino Per Form.100gr

Biffi Salsa di Mandarino per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Salsa Di Cipolle Per Form 100g

Biffi Salsa di Cipolle per Formaggi 100 g

2.41 €

24.06 € per kg

Add

Salsa Dress Develey Cesa Ml500

Develey Dressing Caesar 500 ml

5.05 €

10.10 € per litre

Add

Salsa Harissa Gaia Twister 900

Gaia I Love Street Food Salsa Harissa 900 g

10.02 €

11.13 € per kg

Add

Ketchup Calve' Topdown 430ml

Calvè Ketchup 430ml

3.05 €

7.10 € per litre

Add
Show categories