Code Product: 000112925

Salsa Af Tartufata 500gr

0.5 Kg

189.07 €

63.02 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Af Tartufata 500gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Gaia Burger Twister 800g

Gaia I Love Street Food Salsa Burger 800 g

8.80 €

11.00 € per kg

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Best Seller

Ketchup Heinz Topdown 250gr

Heinz Tomato Ketchup 250 g

2.15 €

8.60 € per kg

Add

Salsa Dress Develey Erbe Ml500

Develey InsalatAmore Dressing con Erbette 500 ml

4.02 €

8.04 € per litre

Add

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Salsa Gaia Barbecue Twist 900g

Gaia I Love Street Food Salsa Barbecue 900 g

6.75 €

7.49 € per kg

Add
Show categories