Code Product: 000119601

Pomopizz La Torrente Bag 5kgx2

10 Kg

19.10 €

1.91 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pomopizz La Torrente Bag 5kgx2
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Antonella Passata Pomodoro Brik

Antonella Passata di Pomodoro 1000 g

1.45 €

1.45 € per kg

Add

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese Senza Aglio

Tigullio Gran Pesto alla Genovese Senz'Aglio 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add

Polpa Finissima La Fiammante Bag 2x5kg

10 Kg

21.11 €

2.11 € per kg

Add

Crema Champ-tartufi Greci 500g

0.4 Kg

14.87 €

37.17 € per kg

Add

Best Seller

Santa Rosa Passata Pomodoro Bottiglia 700gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Passata 700 g

1.39 €

1.99 € per litre

Add

Pomod Mutti Doppio Conc 880gr

Mutti Doppio Concentrato di Pomodoro 880 g

6.80 €

7.73 € per kg

Add
Show categories