Code Product: 000119950

Pomodori Pacchetella Gialli 2k

2 Kg

15.66 €

7.83 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pomodori Pacchetella Gialli 2k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Casar Polpa Pizza

Casar Polpa di Pomodoro per Pizza 2500 g

4.75 €

1.90 € per kg

Add

Sugo C/isola Arrabbiata 190gr

0.19 Kg

2.69 €

14.16 € per kg

Add

Pomodori Pelati Casar 2500g

Casar Pomodori Pelati 2500 g

4.85 €

1.83 € per kg

Add

Pesto Barilla Genov Busta 500g

Barilla for Professionals Pesto Genovese Catering Food Service 500 g

7.54 €

17.53 € per kg

Add

Best Seller

Sardinian products

Pomodori Pelati Casar 800Gr

Casar Pomodori Pelati 800 g

1.55 €

1.93 € per kg

Add

Star Passata Pummaro Bottiglia

Star La Mia Pummarò Corposa 700 g

1.45 €

2.07 € per kg

Add
Show categories