Code Product: 000119598

Pomod Pelato La Torrente 2500g

2.5 Kg

5.31 €

2.12 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pomod Pelato La Torrente 2500g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sugo C/isola Arrabbiata 190gr

0.19 Kg

2.69 €

14.16 € per kg

Add

Casar Polpadoro Finissima 400Grx3

Casar Polpadoro Finissima 3 x 400 g

3.59 €

3.00 € per kg

Add

Crema Champ-tartufi Greci 500g

0.4 Kg

14.87 €

37.17 € per kg

Add

Star Sugo Gran Ragu Carne Gr 180X2

Star il mio Gran Ragù Classico 2 x 180 g

3.65 €

10.14 € per kg

Add

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese Senza Aglio

Tigullio Gran Pesto alla Genovese Senz'Aglio 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add

Ragu' Di Cinghiale Greci 800gr

0.8 Kg

25.86 €

32.33 € per kg

Add
Show categories