Code Product: 000450552

Pesto Barilla Basil Mozza 190g

0.19 Kg

38.28 €

16.79 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pesto Barilla Basil Mozza 190g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Pesto Fresco Rana Genoves 140g

Giovanni Rana il Pesto Fresco alla Genovese 140 g

2.91 €

20.78 € per kg

Add

Salsa Pronta Barilla Datterini 300Gr

Barilla Salsa Pronta Datterini 100% ingredienti italiani 300g

2.51 €

8.36 € per kg

Add
Gluten free

Barilla Sugo Arrabbiata 400gr

Barilla Sugo Arrabbiata 100% Pomodoro e Peperoncino italiani Condimento per Pasta 400g

2.29 €

5.73 € per kg

Add

Barilla Salsa Pronta Classica 300 Gr

Barilla Salsa Pronta Classica 100% ingredienti italiani 300g

2.39 €

7.96 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Sugo Olive

Barilla Sugo Olive 100% Pomodoro Italiano Condimento per Pasta 400 g

3.15 €

7.88 € per kg

Add

Sugo Barilla Pomod/ricot 400gr

Barilla Sugo Ricotta 100% Pomodoro italiano Condimento per Pasta 400 g

4.51 €

11.29 € per kg

Add
Show categories