Code Product: 000222051

Passata Rdg Ciliegino 350gr

0.35 Kg

1.29 €

3.68 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Passata Rdg Ciliegino 350gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese

Tigullio Gran Pesto alla Genovese 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add

Pomodori Pelati Mutti 2.5kg

Mutti Pelati Mediterranei 2500 g

7.48 €

3.00 € per kg

Add

Barilla Sugo Tonno

Barilla Sugo Tonno 100% Pomodoro Italiano Condimento per Pasta 400 g

3.55 €

8.88 € per kg

Add

Barilla Salsa Pronta Classica 300 Gr

Barilla Salsa Pronta Classica 100% ingredienti italiani 300g

2.39 €

7.96 € per kg

Add

Best Seller

Santa Rosa Passata Pomodoro Bottiglia 700gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Passata 700 g

1.39 €

1.99 € per litre

Add

Best Seller

Antonella Pelati 800Gr

Antonella Pomodori Pelati 800 g

1.57 €

1.96 € per kg

Add
Show categories