Code Product: 000103813

Panna Spray President Zucc 500

Président Professionnel Panna Spray 500 g

7.72 €

15.44 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Président Professionnel
  • Product: Panna Spray President Zucc 500
  • Ingredients: Crema di latte (91%)
    Zucchero (8,5%)
    Gas propulsore: protossido d'azoto, emulsionante: E471
    Stabilizzante: carragenina
    Aroma naturale di vaniglia

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Besciamella Gran Cucina 500Ml

Gran Cucina Besciamella 500 g

1.79 €

3.58 € per litre

Add

Besciamella Parmalat Chef 200Ml

Chef Besciamella 200 ml

1.65 €

8.25 € per litre

Add

Tiramisu' Debic 1lt

Debic Tiramisù 1 L

11.92 €

11.92 € per kg

Add

Panna Prima Blanca Debic 1lt

Debic Prima Blanca 1 L

11.95 €

11.96 € per kg

Add

Panna Debic Da Montar S-zuc 1l

Debic Stand & Overrun 1 L

10.88 €

10.88 € per kg

Add

Condimento Vegetale Hopla Cucina 200Ml

Hoplà Cucina da chef 200 ml

1.39 €

6.94 € per litre

Add
Show categories