Code Product: 000103828

Panna Prima Blanca Debic 1lt

Debic Prima Blanca 1 L

11.95 €

11.96 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Debic
  • Product: Panna da montare stabile per pasticceria e gelateria Studiata per la pasticceria e la realizzazione di ottimi dessert (mousse, bavaresi, gelati, morbidi e cremosi, ...).
  • Ingredients: Panna da montare
    Emulsionante: mono- e digliceridi degli acidi grassi
    Stabilizzante: alginato di sodio

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Tiramisu' Debic 1lt

Debic Tiramisù 1 L

11.92 €

11.92 € per kg

Add
Lactose free

Panna Spray Trevalli Senza Lattosio

TreValli Senza Lattosio Panna Alta Digeribilità 250Gr

3.29 €

13.16 € per litre

Add

Best Seller

Parmalat Panna Chef Funghi 2X125 Ml

Chef Panna ai Funghi 2 x 125 ml

2.89 €

11.56 € per litre

Add

Prep Veget Hopla C-soia 500ml

Hoplà idee di Soia da Montare 500 ml

3.39 €

6.78 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Arborea Panna Fresca 250ml

Fresh Pasteurized Cream.

2.99 €

11.96 € per litre

Add
Vegan

Panna Sojasun Vegetale 200Gr

Sojasun Cuisine Soja 20 cl

2.29 €

11.45 € per kg

Add
Show categories