Code Product: 000145130

Maionese Altipiace Gastron 5kg

5 Kg

16.91 €

3.38 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Maionese Altipiace Gastron 5kg
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Gluten free

Calve Topdown Ketchup

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per litre

Add

Salsa Tabasco Sriracha 256ml

0.26 Lt

6.99 €

26.88 € per litre

Add

Salsa Develey Ins Yogurt 230ml

Develey Dressing Yogurt 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add

Salsa Dress Develey Cesa Ml500

Develey Dressing Caesar 500 ml

5.05 €

10.10 € per litre

Add

Salsa Barbecue Develey Ml875

Develey Barbecue Sauce 875 ML

6.18 €

7.06 € per litre

Add

Salsa Develey Ins Erbe 230ml

Develey Dressing Tzatziki 230 ml

2.35 €

10.22 € per litre

Add
Show categories