Code Product: 000126656

Maionese alle Acciughe Zarotti 100Gr

0.1 Kg

1.89 €

18.92 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Zarotti, Zarotti
  • Product: Maionese Acciughe Zarotti 100g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Passata Valfrutt Al Vapore 700

Valfrutta al Vapore Passata Vellutata 700 g

1.49 €

2.13 € per kg

Add

Star Sugo Gran Ragu Carne Gr 180X2

Star il mio Gran Ragù Classico 2 x 180 g

3.65 €

10.14 € per kg

Add

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese Senza Aglio

Tigullio Gran Pesto alla Genovese Senz'Aglio 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add

Funghi Porcini Trifol Greci 1k

0.8 Kg

23.74 €

29.68 € per kg

Add

Best Seller

Santa Rosa Pezzettoni

Santa Rosa Pomodorissimo i Pezzettoni 3 x 400 g

2.75 €

2.29 € per kg

Add

Barilla Sugo Tonno

Barilla Sugo Tonno 100% Pomodoro Italiano Condimento per Pasta 400 g

3.55 €

8.88 € per kg

Add
Show categories