Code Product: 000145129

Maiones Altipiace Squeez 950gr

0.95 Kg

50.54 €

6.66 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Maiones Altipiace Squeez 950gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Gluten free

Calve Maionese Vaso 225 Ml

Calvè Classica 225 ml

1.85 €

8.23 € per kg

Add

Salsa Develey Greca 250ml

Develey Salsa Greca 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Ketchup Calve Topdow Light 250

Calvè Ketchup 250 ml

2.05 €

8.21 € per kg

Add

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Glassa Gaia Aceto Balsam 500gr

Gaia Glassa all' "Aceto Balsamico di Modena IGP" 500 g

7.33 €

14.66 € per kg

Add

Best Seller

Calve Topdown Hot Ketchup

Calvè Ketchup Piccante 250 ml

2.05 €

8.21 € per litre

Add
Show categories