Code Product: 000145128

Maione Altipiace Bust 100x12gr

1.2 Kg

53.67 €

7.46 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Maione Altipiace Bust 100x12gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pate' Asdomar Spalmabile Al Tonno

Asdomar Paté tonno 100 g

2.22 €

22.17 € per kg

Add

Salsa Worcester Lea & Perrins 1

Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150 ml

4.22 €

28.14 € per litre

Add

Salsa Soia Kikk Menosale 150ml

Kikkoman Salsa di Soia a Tasso Ridotto di Sale150 ml

4.29 €

28.60 € per litre

Add

Best Seller

Senape Digione Forte 215gr

Maille Dÿon Originale Senape di Digione 215 g

3.18 €

14.78 € per kg

Add

Maionese Calve'5kg Compatta Ga

Calvé Gastronomica Compatta 4,75 kg

30.84 €

6.17 € per kg

Add

Maionese Gourmet Gaia Bar Kg5

Biffi La Linea Professionale Maionese Gastronomica 5 Kg

23.62 €

4.72 € per kg

Add
Show categories