Code Product: 000112938

Maio Biffi Class Bust 132x10gr

1.32 Kg

88.96 €

11.23 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Maio Biffi Class Bust 132x10gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ketchup Develey Ml875

Develey Tomato ketchup 875 ml

5.82 €

6.66 € per litre

Add

Ketchup Nature Gaia 5kg Baratt

Biffi La Linea Professionale Ketchup 5 Kg

20.92 €

4.18 € per kg

Add

Best Seller

Maionese Calve'vasetto 650ml

Calvé Classica 650 ml

4.95 €

7.61 € per litre

Add

Maionese Calve' Crem Gastr 5kg

Calvé Gastronomica Cremosa 5050 g

22.62 €

4.52 € per kg

Add

Salsa Guacamole Biffi V/v 200g

Biffi Salsa Guacamole 200 g

2.85 €

14.26 € per kg

Add

Salsa Di Cipolle Per Form 100g

Biffi Salsa di Cipolle per Formaggi 100 g

2.41 €

24.06 € per kg

Add
Show categories